Secretariaat: Georges Lefevre 0479 84 09 57 georges.lefevre@gmail.com
Inloggen

Gevonden!

In de komende weken zullen overal op de site zulke vraagtekens te zien zijn
Klik er gerust op om meer info en/of tips te krijgen over de werking van deze website.
Vergeet niet, suggesties zijn welkom !

home Organisatie Clubs nieuws tornooien Ranking Ranking+ Documenten BBSA
Secretariaat
Georges Lefevre
+32 479 84 09 57
georges.lefevre@gmail.com

Bestuursleden

Algemene vergadering

Georges Leclercq Voorzitter +32 477 13 46 25 geovale0322@gmail.com  
Jan Mortele Ondervoorzitter +32 479 51 13 51 jan.mortele@telenet.be  
Georges Lefevre Secretaris +32 479 84 09 57 georges.lefevre@gmail.com  
David Bartholome Penningmeester +32 496 23 06 36 BBSALimburg@telenet.be  
Tommy Mortier Tornooileider +32 486 81 89 71 tommymortier@outlook.be  
Tamara Huyghe Effectief lid  
Patrice Dierick Effectief lid  
Eddy Jamro Effectief lid +32 473 83 42 17 eddy.jamro1@gmail.com  
Gilles Genicot Effectief lid +32 497 71 22 29 gilles.gen@gmail.com  
Gunter D'Hondt Effectief lid +32 495 47 55 89 gunter69@skynet.be  
Patrick Casier Effectief lid  
Robert Verda Effectief lid  
Gino Ceulemans Effectief lid +32 476 36 14 29 interclubsnooker@gmail.com  
Edwin Depoorter Effectief lid - edwindepoorter@gmail.com  
Luk Simoens Effectief lid - luk.simoens@telenet.be  

Bestuursorgaan

Georges Leclercq Voorzitter +32 477 13 46 25 geovale0322@gmail.com  
Jan Mortele Ondervoorzitter +32 479 51 13 51 jan.mortele@telenet.be  
Georges Lefevre Secretaris +32 479 84 09 57 georges.lefevre@gmail.com  
David Bartholome Penningmeester +32 496 23 06 36 BBSALimburg@telenet.be  
Patrice Dierick Bestuurder  
Tamara Huyghe Bestuurder  
Powered by

Webdstrijdblad ontbreekt bij deze wedstrijd.