Secretariaat: Georges Lefevre 0479 84 09 57 georges.lefevre@gmail.com
Inloggen

Gevonden!

In de komende weken zullen overal op de site zulke vraagtekens te zien zijn
Klik er gerust op om meer info en/of tips te krijgen over de werking van deze website.
Vergeet niet, suggesties zijn welkom !

Clubs tornooien Ranking Ranking+ Documenten BBSA Referees Coaching Jeugd
Secretariaat
Georges Lefevre
+32 479 84 09 57
georges.lefevre@gmail.com

Bestuursleden

Algemene vergadering

Peter Cnudde Effectief lid +32 477 18 83 26 cnudde@telenet.be  
Edwin Depoorter Voorzitter +32 499 18 69 78 edwin@bbsa-snooker.be  
Stephanie Eemans Effectief lid  
Jan Mortele Ondervoorzitter, Tornooileider +32 479 51 13 51 jan.mortele@telenet.be  
Georges Lefevre Secretaris +32 479 84 09 57 georges.lefevre@gmail.com  
David Bartholome Penningmeester +32 496 23 06 36 BBSALimburg@telenet.be  
Tamara Huyghe Effectief lid  
Patrice Dierick Effectief lid +32 497 53 81 49 p.dierick147@hotmail.com  
Gilles Genicot Effectief lid +32 497 71 22 29 gilles.gen@gmail.com  
Patrick Casier Effectief lid  
Robert Verda Effectief lid  
Gino Ceulemans Effectief lid interclubsnooker@gmail.com  
Luk Simoens Effectief lid +32 497 32 49 61 luk@bbsa-snooker.be  

Bestuursorgaan

Peter Cnudde Bestuurder +32 477 18 83 26 cnudde@telenet.be  
Edwin Depoorter Voorzitter +32 499 18 69 78 edwin@bbsa-snooker.be  
Stephanie Eemans Bestuurder  
Jan Mortele Ondervoorzitter, Tornooileider +32 479 51 13 51 jan.mortele@telenet.be  
Georges Lefevre Secretaris +32 479 84 09 57 georges.lefevre@gmail.com  
David Bartholome Penningmeester +32 496 23 06 36 BBSALimburg@telenet.be  
Patrice Dierick Bestuurder +32 497 53 81 49 p.dierick147@hotmail.com  
Tamara Huyghe Bestuurder  
Luk Simoens Bestuurder +32 497 32 49 61 luk@bbsa-snooker.be  
Powered by

Webdstrijdblad ontbreekt bij deze wedstrijd.