Secretariaat: Ann Verhaeverbeke 0479 933 316 ann@bbsa-snooker.be
Inloggen

Gevonden!

In de komende weken zullen overal op de site zulke vraagtekens te zien zijn
Klik er gerust op om meer info en/of tips te krijgen over de werking van deze website.
Vergeet niet, suggesties zijn welkom !

Clubs tornooien Ranking Ranking+ Documenten BBSA Referees Coaching Jeugd NL
NL FR
Secretariaat
Georges Lefevre
+32 479 84 09 57
georges.lefevre@gmail.com

Bestuursleden

Speeldata Belgisch Kampioenschap snooker 2024 Lees meer

Algemene vergadering

Edwin Depoorter Voorzitter +32 499 18 69 78 edwin@bbsa-snooker.be  
Ann Verhaeverbeke Ondervoorzitter, Secretaris +32 479 93 33 16 ann@bbsa-snooker.be  
Patrice Dierick Penningmeester +32 497 53 81 49 p.dierick147@hotmail.com  
Jan Mortele Tornooileider +32 479 51 13 51 jan.mortele@telenet.be  
Luk Simoens Jeugdverantwoordelijke +32 497 32 49 61 luk@bbsa-snooker.be  
Pascal Tollenaere Spelerscommissie +32 470 83 87 22 pascaltollenaere@gmail.com  
Lieven Vanthournout Effectief lid Vanthournoutlieven@hotmail.com  
David Bartholome Effectief lid +32 496 23 06 36 BBSALimburg@telenet.be  
Georges Lefevre Effectief lid +32 479 84 09 57 georges.lefevre@gmail.com  
Patrick Casier Effectief lid  
Gino Ceulemans Effectief lid  

Bestuursorgaan

Edwin Depoorter Voorzitter +32 499 18 69 78 edwin@bbsa-snooker.be  
Ann Verhaeverbeke Ondervoorzitter, Secretaris +32 479 93 33 16 ann@bbsa-snooker.be  
Patrice Dierick Penningmeester +32 497 53 81 49 p.dierick147@hotmail.com  
Jan Mortele Tornooileider +32 479 51 13 51 jan.mortele@telenet.be  
Luk Simoens Jeugdverantwoordelijke +32 497 32 49 61 luk@bbsa-snooker.be  
Pascal Tollenaere Spelerscommissie +32 470 83 87 22 pascaltollenaere@gmail.com  
Lieven Vanthournout Bestuurder Vanthournoutlieven@hotmail.com  
David Bartholome Bestuurder +32 496 23 06 36 BBSALimburg@telenet.be  
Powered by

Webdstrijdblad ontbreekt bij deze wedstrijd.